Skip to content

 Валентин Пантев

Loading...

www.pantev.net

pantev.net
Increase font size  Decrease font size  Default font size 
You are here:    HOME

Вход






Lost Password?
OS: Linux z
PHP: 5.2.17
MySQL: 10.3.27-MariaDB-log
Time: 01:19
Caching: Enabled
GZIP: Enabled
Visitors: 848883

DigitalClock

БРОЯЧ

2Online:
179,361Visitors:
8Visitors today:
61Visitors yesterday:
32.57Visitors per day: Ø
316,295Page views:
17Page views today:
117Page views yesterday:
57.44Page views per day: Ø
1.76Page views per visitor: Ø
55,725Page views this page:
8Your own page views:
0%JavaScript enabled:
max.
669Max. online:
2021-01-09, 11:27:34at (date):
400Max. visitors per day:
2018-04-14at (date):
3,334Max. page views per day:
2021-01-09at (date):
 
© 2006 mob-i-co
Сопот 2020 Print
Enduro2020
Thursday, 08 October 2020

Събота - 11.10.20г. - Навигация - мотополигон “Мурла”

Събота тракове няма да се качват!
10.00 - Водосвет и Откриване
10.15 – старт на първия участник- по изготвения стартов списък
16.00 – затваряне на трасето
20.00 – обявяване на резултатите от състезателния ден
20.15 – 20.30 – приемане на контестации в писмена форма

Неделя – 11.10.20г. - Ендурокрос – Мотополигон “Мурла”

09.00- 09.45 – старт на опознавателни обиколки
10.15 – старт на първа серия (подробна програма ще бъде изготвенадопълнително)
14.00 – край на състезанието
15.00 – обявяване на предварителни резултати за ден 2 и двата дни общо.Подаване на контестации
15.30 – обявяване на окончателни резултати.
Награждаване напобедителите

 
Сопот 2020 Print
Enduro2020
Thursday, 08 October 2020

Събота - 11.10.20г. - Навигация - мотополигон “Мурла”

Събота тракове няма да се качват!
10.00 - Водосвет и Откриване
10.15 – старт на първия участник- по изготвения стартов списък
16.00 – затваряне на трасето
20.00 – обявяване на резултатите от състезателния ден
20.15 – 20.30 – приемане на контестации в писмена форма

Неделя – 11.10.20г. - Ендурокрос – Мотополигон “Мурла”

09.00- 09.45 – старт на опознавателни обиколки
10.15 – старт на първа серия (подробна програма ще бъде изготвенадопълнително)
14.00 – край на състезанието
15.00 – обявяване на предварителни резултати за ден 2 и двата дни общо.Подаване на контестации
15.30 – обявяване на окончателни резултати.
Награждаване напобедителите

 
Алба - Дамасцена 2020 Print
Enduro2020
Saturday, 05 September 2020
AD2020

ПРОГРАМА НА СЪСТЕЗАНИЕТО


Петък, 4.09.2020
19.00-22.00 – предаване на GPS устройствата за качване на  ендурокрос трасето

Събота- Навигация, 5.09.2020
09.00-09.30 – обявяване на стартовия списък, раздаване на GPS устройствата
09.30-09.50 – откриване и брифинг за състезателите
10.00 – старт на първи участник

Неделя - Ендурокрос, 6.09.2020
09.00 – записване и свободни тренировки по класове
10.00 – старт на първа серия
13.00 – край на състезанието
13.30 – обявяване на предварителни резултати за ден 2 и двата дни общо. Подаване на контестации
14.00 – обявяване на окончателни резултати. Награждаване на победителите
Last Updated ( Sunday, 06 September 2020 )
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Results 1 - 4 of 78